09 maj

Czerwcowe seminarium naukowe

Cloud 6Drodzy członkowie i sympatycy PSNLPt!
Z wielką przyjemnością zapraszamy na kolejne w tym roku seminarium naukowe, które odbędzie się w piątek 3 czerwca, o godzinie 18:00, w sali Instytutu Psychoterapii i Rozwoju Osobowości przy ul.Lewickiej 14 lok 4, w Warszawie.

W programie:

1. Neuro-Lingwistyczna Psychoterapia a Neurolingwistyczne Programowanie, różnice i podobieństwa na poziomie założeń i praktyki. Panel dyskusyjny, który poprowadzi Benedykt Peczko.

2. Doświadczenie traumy i mechanizmy wzrostu potraumatycznego z perspektywy NLPt. Podstawy teoretyczne, mechanizmy zaburzeń, studia przypadków, dyskusja, którą poprowadzi Przemek Turkowski.

UWAGA:

Po części naukowo-dyskusyjnej (czyli mniej więcej w czasie 20:00-21:00) zapraszamy osoby, które na poważnie chcą się zaangażować w przygotowanie jesiennej konferencji o Neuro-Lingwistycznej Psychoterapii, do pozostania na chwilę na krótkie spotkanie organizacyjne.

Zwracamy się gorącą prośbą o przemyślenie tego w jaki sposób bylibyście gotowi się zaangażować: wystąpienie (udział czynny), udział bierny, pomoc w sprawach organizacyjnych (materiały, sala, goście, promocja informacji). Chcielibyśmy na spotkaniu zebrać od was deklaracje zaangażowania, po to by ocenić czy realne są szanse na zorganizowanie takiego wydarzenia późną jesienią. Niech wasza świadomość i nieświadomość zastanowi się nad tym jak w pełnej spójności chcecie użyć waszych zasobów by wspomóc organizację potencjalnej konferencji.

Planowany czas trwania spotkania: 2,5 – 3 godziny.

Dla członków PSNLPt wstęp wolny, dla pozostałych opłata organizacyjna w wysokości 10PLN.

Jeśli macie ochotę wspomóc nie tylko swoje umysły ale i mózgi (ciała), zachęcamy do przyniesienia drobnych przekąsek i przegryzek, którymi podzielimy się w przerwach pomiędzy modułami 😉

Prosimy o potwierdzanie uczestnictwa mailowo na adres:

zarząd@psnlpt.org.pl, wszelkich informacji udziela Przemek Turkowski, tel.: 603 189 190